Lista osób przyjętych na studia

Na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej dostała się liczna grupa naszych kursantów z punktacją od 160-229 pkt. Średnia ocen to 4,8.

Najlepsze wyniki na kursie rysunku Elipsa uzyskali Janek Kusior martwa natura 5, rysunek projektowy 6 oraz Mikołaj Kusior martwa natura 4, rysunek projektowy 6, a także Mateusz Cęckiewicz martwa natura 4, rysunek projektowy 5, Wiktoria Kruz martwa natura 4, rysunek projektowy 5. 
Wysoki wynik na Digital Design uzyskała Julia Hołyńska, przygotowywana pod naszym kierunkiem głównie w zakresie grafiki komputerowej i rysunku odręcznego.
Na Wydział Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej dostały się wszystkie osoby i osiągnęły wyniki powyżej 40-50 pkt m.in. Jagoda Ziajka punktacja teczka 48 / egzamin praktyczny 50 i najwyższa ilość punktów wśród kandydatów 238, Gabriel Wysoczyński teczka 46 / egzamin praktyczny 46.

EGZAMINY 2017/2018

1.       JAN KUSIOR

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

2.       MIKOŁAJ KUSIOR

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

3.       SANDRA KRUPIŃSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

4.       GABRIEL WYSOCZYŃSKI

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

5.       XAWERY FOLFAS

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

6.       KACPER LICHOŃ

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

7.       PAULINA ZIELIŃSKA

Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej

8.       MACIEJ WYTWICKI

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

9.       MATEUSZ CĘCKIEWICZ

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

10.   WIKTORIA KRUZ

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

11.   ALEKSANDER KARAŚ

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

12.   AGNIESZKA ĆWIERTNIA

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

13.   JAGODA ZIAJKA

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

14.   KLAUDIA WCISŁO

Wydział Architektury Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

15.   JULIA HOŁYŃSKA

Digital Design Uniwersytet Pedagogiczny

16.   ANGELIKA SUROWIEC

Architektura Wnętrz Akademia Sztuk Pięknych

17.   PATRYK WŁODARCZYK

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

 

 Jeżeli kogoś pominęliśmy prosimy o kontakt ;)