Kurs rysunku odręcznego

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Zajęcia prowadzone w Krakowie w profesjonalnie wyposażonej pracowni kursu rysunku Elipsa na ul. Krowoderskiej 6/14 oraz okresie letnim w plenerze. Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni nauczyciele dr inż. arch. i mgr inż. arch. z dorobkiem naukowym i realizacjami w zakresie projektowania.

Kurs wakacyjny w naszej pracowni prowadzony jest przez wykwalifikowanych pedagogów, pasjonatów rysunku odręcznego i architektury doktora inż. architekta, WAPK pracownika naukowego KAAFM Wydział Architektury i Sztuk Pięknych, uczącego rysunku od 1999 roku oraz mgr inż. architekt, WAPK, uczącą od 2005 roku. Małżeństwo prowadzi wspólnie zajęcia z rysunku w okresie wakacyjnym od 2006 roku. Dla osób całkowicie początkujących, chcących zacząć pracę przed dłuższym kursem, aby mieć podstawy rysunkowe, a także osób zainteresowanych rysunkiem odręcznym i rysunkiem architektonicznym oraz osób zaawansowanych w tej dziedzinie. Zajęcia skierowane są do uczniów szkół podstawowych, liceów, studentów oraz hobbystów.

UWAGA !!! DLA UCZESTNIKÓW KURSU WAKACYJNEGO - PLANUJEMY W II TURZE RYSOWANIE W MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ, NATOMIAST W I TURZE OGRÓD BOTANICZNY BILETY WLICZONE W CENĘ UCZESTNICTWA.

czytaj więcej...